Szkolenia i doradztwo

Gwarancja

Stała współpraca z ponad 30 ekspertami z dziedziny prawa pracy, prawa gospodarczego, finansów, bezpieczeństwa pracy oraz energetyki, daje Państwu pewność, że otrzymacie produkt najwyższej jakości w pełni spełniający Wasze oczekiwania.

Ile razy byli Państwo zaskakiwani podczas różnych szkoleń niespodziewaną zmianą wykładowców? A może w ostatniej chwili przydzieleni zostali Państwo do innego hotelu? MAT EDUKACJA gwarantuje, że każdorazowo otrzymacie Państwo usługę w 100% zgodną z przedstawioną ofertą.
Oczywiście rozumiemy, że zdarzają się sytuację losowe, które np. uniemożliwiają przyjazd deklarowanego wykładowcy. Zawsze jednak będziecie Państwo o tym fakcie poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem i do Państwa będzie należała decyzja czy nowe warunki odpowiadają Waszym oczekiwaniom.

Jeżeli okaże się, że nasze szkolenia lub doradztwo nie spełniły Państwa oczekiwań zobowiązujemy się (po uzyskaniu pisemnego uzasadnienia) w ciągu tygodnia na bezpłatne powtórzenie usługi lub doprecyzowanie spornych kwestii.

Gwarantujemy

MAT EDUKACJA ul. Lwowska 9A, 27-600 Sandomierz, tel. 663-065-812 fax. 15 687 49 45 e-mail: biuro@matedukacja.pl