Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Voucher na
szkolenie
SZKOLENIA OTWARTE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

Szkolenie doskonalące w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznejZADŁAWIENIA, ZRANIENIA, KRWOTOKI, URAZY, ZŁAMANIA

Wszystko to może nas spotkać w domu z dziećmi, w pracy czy na ulicy!

Co robić w takich sytuacjach?

Jak się zachować – od nas będą zależeć pierwsze działania ratujące zdrowie, a nawet życie ludzkie.
 
Nasza Firma od lat oferuje szkolenia w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenia realizujemy w siedzibie naszej firmy a także na życzenie Klienta w miejscach wskazanych przez niego np.: w placówkach oświatowych – szkołach, przedszkolach, urzędach oraz w domach prywatnych (szkolenie dla rodziców i dziadków).
Nasze szkolenia prowadzą czynni ratownicy medyczni z wykorzystaniem sprzętu medycznego między innymi fantomów i defibrylatora. Podczas szkolenia uczestnicy nabędą umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w stopniu pozwalającym ratować życie ludzkie.
W ramach szkolenia gwarantujemy  pokaz udzielania pierwszej pomocy w praktyce (z wykorzystaniem bardzo realistycznie wyglądających sztucznych ran). Uczestnicy będą mogli poczuć się jak na miejscu zdarzenia wypadkowego i sprawdzić swoje indywidualne predyspozycje udzielania pomocy w sytuacji do złudzenia przypominającej prawdziwy wypadek. Wszelkie czynności będą więc wykonywane przez uczestników z wykorzystaniem naszych innowacyjnych materiałów które pozorują następujące urazy: rany cięte i szarpane, złamania otwarte, złożone złamania kości piszczelowej, złożone złamania kości ramiennej, otwarta amputacja nogi, otwarta rana klatki piersiowej (odma opłucnowa). Do dyspozycji uczestników również fantomy oraz AED.

Szczegóły dotycznące terminu realizacji oraz ceny udzielamy indywidualnie.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznejgo lub mailowego. 

Bernadetta Czech
tel: 663 065 812
e-mail: biuro@matedukacja.pl 

Karta udziału w szkoleniu:

Pobierz i zapisz się!

Karta udziału pdf Karta udziału w szkoleniu.pdf

Karta udziału docx Karta udziału w szkoleniu.docx


Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres:
biuro@matedukacja.pl
ul. Lwowska 9 A, 27-600 Sandomierz
tel. 663 065 812 697 550 510
e-mail: biuro@matedukacja.pl
Facebook
Polityka prywatności