SZKOLENIA OTWARTE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

Szkolenia zamknięte są zajęciami, które obejmują zróżnicowany zakres tematyczny, zgodny z zapotrzebowaniem danej firmy, przedsiębiorstwa, urzędu czy instytucji. Organizowane przez naszą firmę stanowią precyzyjną odpowiedź na potrzeby Klienta, tworząc możliwość indywidualnego dopasowania przebiegu oraz zakresu szkolenia do wymagań Zleceniodawcy. Klient decyduje o terminie, miejscu i czasie trwania szkolenia.
 
Zakres szkolenia ustalany jest z osobą zlecającą. Nasze szkolenia wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym oraz wysokim stopniem profesjonalizmu, który umiejętnie łączony jest z tworzeniem przyjaznej uczestnikom atmosfery.
 
Nasi trenerzy, prezentują teoretyczne i praktyczne umiejętności, wsparte długoletnim doświadczeniem. Wpływa to  na zwiększenie przyswajalności wiedzy wykorzystywanej podczas egzaminów przed państwowymi komisjami.
 
Szkolenia zamknięte mogą być realizowane w formie wykładów, warsztatów, ćwiczeń i innych form ukierunkowanych na zdobywanie i pogłębianie wiedzy naszych Uczestników. 

Jak pracujemy

„Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana.”
 
Albert Einstein
ul. Lwowska 9 A, 27-600 Sandomierz
tel. 663 065 812 697 550 510
e-mail: biuro@matedukacja.pl
Facebook
Polityka prywatności